Calypso Fitness w gronie TOP 100 marek w Polsce

Calypso Fitness po raz kolejny, jako jedyna sieć klubów fitness, znalazła się w zestawieniu TOP 100 marek przeprowadzanym przez niezależną firmę badawczą. Jest to lista marek, które w oczach polskich konsumentów zostały ocenione jako dostarczające im najlepszych doświadczeń.

 

Co powoduje, że konsument wybiera i rekomenduje daną markę i jej produkty? Między innymi na takie pytanie szukają odpowiedzi marki dbające o zadowolenie klientów. Wśród nich znajduje się Calypso Fitness, znane również z innowacyjności i wyznaczania trendów na polskim rynku fitness.

Ocena przebiegała według 6 filarów, które mają wpływ na indywidualną ocenę klienta. Są to: wiarygodność, rozwiązywanie problemów, oczekiwania, czas i wysiłek, personalizacja, empatia.

Warto podkreślić, iż według wykonanego w 2018 roku badania opinii polskich konsumentów największy wpływ na skłonność do rekomendowania danej marki mają filary Personalizacja i Wiarygodność.

Pełen raport KPMG „(Cyfrowy) klient nasz pan. Jak marki na polskim rynku zarządzają doświadczeniami klientów”: https://bit.ly/2V8my2t

Źródło: materiały prasowe Calypso Fitness

- REKLAMA -