Calypso Fitness w Galerii Północnej

Nowy klub największej pod kątem liczby klubów sieci fitness zostanie otwarty w trzecim kwartale 2017 r.

Klub Calypso Fitness o powierzchni ponad 1700 mkw. będzie mieścił się na poziomie -1 galerii handlowej. Z usług będzie można korzystać od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00- 22.00, a w niedzielę do godziny 21.00. Jak zapewnia Calyspo w ramach karnetu zapewniona jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz analiza składu ciała oraz dostęp do saun.

W klubie będzie można ćwiczyć na siłowni o powierzchni 840 mkw., gdzie znajdą się:  strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu i brama TRX oraz skorzystać z zajęć fitness na klimatyzowanej, przestronnej sali liczącej 250 mkw. Sala do Power Bike zajmie powierzchnię 155 mkw. W klubie znajdą się również  sauny fińskie. Rodzice trenujący w Calypso Fitness będą mogli skorzystać dodatkowo z bezpłatnej opieki dla dzieci w strefie Kids Play.

Sieć Calypso Fitness obecna jest na polskim rynku od 1996 roku i aktualnie posiada 41 klubów w 18 miastach, w tym 19 klubów w Warszawie. „Propagujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Priorytetem są dla nas lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla naszych klientów. Jesteśmy blisko klienta pracującego, robiącego zakupy, wracającego do domu, spędzającego wolny czas. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. ‘’

- REKLAMA -