EMS – szansa na biznesowy sukces?

0
373 wyświetleń

Czy trening EMS to chwilowa moda? Czy Polska jest gotowa na ten rodzaj treningu? Czy studio treningu EMS to dobra inwestycja, która ma szansę powodzenia na niełatwym rynku? Czy trening EMS jest bezpieczną formą aktywności? Jak zadbać o bezpieczeństwo klientów?

To jedynie cześć pytań, na które będziemy szukali odpowiedzi podczas pierwszej w Polsce konferencji poświęconej całkowicie EMS, od strony treningowej i biznesowej. Konferencja EMS Training & Business planowana jest w drugiej połowie 2018 roku. Termin, lokalizację i program tego wydarzenia podamy w maju. Dlaczego postanowiliśmy zająć się tym tematem? Bo uważamy, że trening EMS to temat rozwojowy, z biznesowym potencjałem. To bardzo konkretna koncepcja, która nie wymaga potężnych inwestycji.

Konferencję adresujemy do osób, które już są właścicielami lub menedżerami studiów treningu EMS, do inwestorów, a także trenerów personalnych. Z promocją imprezy ruszamy także do krajów regionu bałtyckiego, które chcemy zainteresować naszą ofertą konferencyjną. Do współpracy merytorycznej będziemy chcieli zaprosić dystrybutorów sprzętu EMS działających w Polsce i poza granicami.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ