Zdrofit Zdrową Marką Roku

Marka Zdrofit otrzymała tytuł i certyfikat Zdrowa Marka Roku 2019. Zdrowa Marka Roku – Zaufanie i Bezpieczeństwo to ogólnopolski projekt. Nagradzane i promowane są w nim najlepsze marki na rynku oferujące najwyższej jakości produkty i rozwiązania stworzone z myślą o zdrowiu.

– Ogromnie cieszymy się z przyznanego tytułu. To ukoronowanie naszej ostatniej kampanii Postaw ZDRO przed FIT i konsekwentnego pozycjonowania jako marki, która na pierwszym miejscu stawia zdrowie

– mówi Joanna Skrzyńska, Dyrektor Zarządzający sieci Zdrofit.

Zdrowa Marka Roku

Tytuł przyznawany jest przez Polski Instytut Rozwoju Marki, który do udziału w plebiscycie zaprasza firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem zdrowego stylu życia. Odbiorca Zdrowej Marki Roku klasyfikowany jest jako konsument XXI wieku – nowoczesny, świadomy, starannie dokonujący najlepszych wyborów. Certyfikat Zdrowa Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

– Starannie selekcjonujemy i honorujemy wyłącznie te sprawdzone, niezawodne, bezpieczne produkty i usługi. Wyróżniamy, nagradzamy i promujemy marki cieszące się zaufaniem, renomą i najlepszą opinią klientów

– powiedziała Ewelina Brzozowska, Dyrektor Projektu Zdrowa Marka Roku.

Zdobywcy tytułu Zdrowa Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Źródło: materiały prasowe Zdrofit

- REKLAMA -