Ruszyła rejestracja i sprzedaż biletów na GO ACTIVE SHOW!

Wystartowała przedsprzedaż biletów na GO ACIVE SHOW, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla fanów aktywności fizycznej oraz profesjonalistów branży fitness. Joanna Jędrzejczyk, Ewa Chodakowska, Dorian Yates, Qczaj to tylko kilka nazwisk z całej plejady gwiazd, które będzie można spotkać podczas największych w Polsce targów sportowych Go Active Show w dniach 18-20 maja 2018, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Impreza otrzymała patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Razem ze startem sprzedaży biletów na www.ebilet.pl dla kupujących organizatorzy przygotowali niespodziankę. Każdy kto dokona zakupu biletu w dniach 1- 7 marca, otrzyma oryginalny Fit Shaker z autografem swojej ulubionej gwiazdy.

UWAGA! Bezpłatne wejście czeka na osoby z branży fitness, które zarejestrują się na stronie www.goactiveshow.pl

Nowością tegorocznej edycji będzie odbywające się po raz pierwszy Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness z udziałem prezenterów i instruktorów z całego kraju. Specjalnie na potrzeby forum w Ptak Warsaw Expo stanie basen, w którym uczestnicy targów na własnej skórze sprawdzą możliwości fitnessu w wodzie.

Podczas targów odbędą się także m.in. Międzynarodowe Zawody Kulturystyczne IFBB Diamond Cup, największe zawody kettlebell w Europie Środkowej WKSF World Kettlebell Sport Federation, największy w Polsce maraton spinningowy wewnątrz hali POLISH SPINNING® EVENT, Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness Fitness Extravaganza i największe w Polsce zawody crossfitowe GARGAGE GAMES. Uczestnicy będą bić rekord Guinnessa w jednoczesnych ćwiczeniach na trampolinach.
Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy z centrum Warszawy.
Wszystkie szczegóły i atrakcje dostępne na www.goactiveshow.pl

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ