Nowe Calypso z kartą OK System

Jak już pisaliśmy kilka dni temu, 2 września startuje pierwszy 24-godzinny klub fitness pod marką Calypso w Warszawie. Obiekt o łącznej powierzchni ponad 2000 mkw. jest zlokalizowany na czterech poziomach. Klienci skorzystają tam m.in. z treningów wprowadzających, indywidualnych planów treningowych czy bezpłatnej analizy składu ciała.

Do dyspozycji odwiedzających oddana została przestronna klimatyzowana sala do zajęć fitness i siłownia wyposażona w sprzęt ekologiczny. Na czterech poziomach znajdują się strefy: funkcjonalna, maszyn półwolnych i cardio, klatka do cross treningu, czy sala do power bike oraz dwie sauny fińskie. Dla wszystkich rodziców klub oferuje opiekę nad dziećmi w specjalnej strefie zabaw (Kids Zone), aby mogli ćwiczyć bez stresu.

– Nowy obiekt podzieliliśmy na specjalistyczne obszary: strefę fight, strefę ciężką oraz strefę ciężarów atletycznych. Dzięki temu każda trenująca osoba może skorzystać z urządzeń do ćwiczeń zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Postawiliśmy też na ekologiczny sprzęt, który wytwarza energię, w czasie gdy jest wykorzystywany do ćwiczeń. Dodatkowym atutem klubu jest klatka do ćwiczeń dla pasjonatów crossfitu, zlokalizowana na świeżym powietrzu – mówi Mikołaj Nawacki, prezes sieci Calypso.

Jak czytamy w informacji prasowej, pod marką Calypso kryje się zdrowy styl życia i sportowe pasje oraz dbałość o realizację celów treningowych ćwiczących. Dlatego w nowym klubie obok szerokiego wachlarza zajęć grupowych, dostępna jest opieka doświadczonych trenerów, którzy pomogą w opracowaniu indywidualnego planu treningowego dla każdego, kto tego potrzebuje. Klienci mogą też skorzystać z treningów wprowadzających.

Z treningów w nowym klubie pod marką Calypso skorzystają posiadacze Karnetu Fit Comfort lub jednego z pakietów sportowych OK System, BeActive, MyLife.
– OK System jest pierwszym partnerem klubu Calypso Fitness Warszawa Ursynów, który umożliwił swoim klientom dostęp do nowego miejsca. To jeden z 4,5 tys. obiektów sportowych i rekreacyjnych, z których mogą korzystać posiadacze naszych pakietów. Jestem przekonana, że klienci OK System docenią nowy klub za jego nowoczesność, jakość wyposażenia i różnorodność oferty zajęć indywidualnych i grupowych – podkreśla Aleksandra Tokarewicz, Prezes OK System.

Klub zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Puławskiej 423 (były budynek Gaca System). Karnet Fit Comfort, uprawniający do korzystania z klubu, można nabyć za pośrednictwem strony internetowej.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -