FIBO z nową datą

FIBO, Międzynarodowe Targi Fitness, Wellness & Health, które miały odbyć się w Kolonii w dniach 2 do 5 kwietnia 2020 roku, zostały przełożone na 1-4 października 2020 roku. Jest to zgodne z obecną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa. Władze sanitarne Kolonii zaleciły również ostatnio, aby na razie nie organizować żadnych targów z dużym udziałem gości z innych państw.

-Nowym terminem jesienią odpowiadamy na życzenie wielu wystawców, aby zaoferować alternatywny termin w bieżącym roku – mówi dyrektor FIBO Silke Frank. -Dlatego też jesteśmy bardzo zadowoleni, że w rozmowach z Koelnmesse Ausstellungen znaleźliśmy w odpowiednim czasie rozwiązanie dotyczące terminu i miejsca.

W nowym terminie FIBO odbędzie się w nowej konstelacji hal i zajmie południową część Kolońskiego Centrum Wystawienniczego. Dostęp jest przez wschodnie, zachodnie i południowe wejścia. Zakupione już bilety na targi pozostają ważne.

Jako wstęp do FIBO, w przeddzień targów 30 września odbędzie się Europejskie Forum Zdrowia i Sprawności Fizycznej (EHFF).

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ