Tłumy i gwiazdy na konferencji GO ACTIVE SHOW

0
278 wyświetleń

Ewa Chodakowska, Fit Lovers, Daniel Kuczaj, Adrianna Palka, Siostry Bukowskie czy Robert Burneika to tylko niektóre gwiazdy majowego wydarzenia Go Active Show, które wczesnym piątkowym południem pojawiły się w jednej z warszawskich restauracji, żeby opowiedzieć o zbliżającej się imprezie.

Relacja: Monika Mozgała

Na filmie promującym wydarzenie mogliśmy także obejrzeć Joannę Jędrzejczyk, także jedną z gwiazd targów, która jest właśnie na etapie przygotowań do rewanżowej kwietniowej walki UFC i nie mogła pojawić się osobiście w Warszawie oraz Natalię Gackę mistrzynię świata w fitnessie sylwetkowym, a teraz szczęśliwą mamę. Event spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony dziennikarzy, jak i pozostałych osób z branży. Mówiąc krótko, na konferencję przybyły tłumy.

Go Active Show to największe targi sportowe w Polsce. Tegoroczna, już druga edycja, odbędzie się w dniach 18-20 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Wydarzenie ma na celu nie tylko promocję zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej w Polsce, ale również możliwość wymiany kontaktów i spotkanie osób z tego obszaru biznesu, również spoza Polski. Organizatorzy chcą, żeby GO ACTIVE SHOW było świętem sportu, które przyciąga rzesze fanów ciekawych rozwijającego się rynku fitness i innych form aktywności fizycznej w naszym kraju.

Go Active Show opiera się na pięciu filarach: fitness, kulturystyka, bieganie, sporty extreme oraz sztuki walki, czyli tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz części targowej i wystawowej, odwiedzający majowe wydarzenie będą mogli wziąć udział w treningach z gwiazdami m.in. z Ewą Chodakowską, energetyczną parą trenerów Fit Lovers, pokazie specjalnym treningu naszej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk, potrenować z zyskującym w ostatnim czasie na coraz to większej popularności trenerem Qczajem oraz spróbować swoich sił w Polish Spinning event, czyli największym dotychczas w Polsce maratonem spinningowym na hali – aż na 200 rowerów (!).

W Ptak Warsaw Expo znajdą się również takie atrakcje, jak: strefa KSW, Międzynarodowe Zawody Kulturystyczne IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier,  WKSF World Kettlebell Sport Federation, czyli największe zawody kettlebell w Europie Środkowej, Aqua Mania – I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness, próba pobicia rekordu Guinnessa na trampolinach, Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness oraz Garage Games.

Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że mogę być ambasadorką tego wydarzenia powiedziała Ewa Chodakowska zapytana o swój wkład w tegoroczne targi.
Chodakowska poprowadzi swój trening w formie Choda Games. Zawody Choda Games autorski projekt Chodakowskiej to 7 wyzwań, 7 różnych aktywności, które wymagają nie lada kondycji od biorących w nich udział zawodników. Jednak, jak sama gwiazda wspominała, nie trzeba być doświadczonym sportowcem. W wyzwaniu znajdują się m.in. bieg wahadłowy na 200 m, skoki na skrzynię, jazda na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczenia na ergometrze wioślarskim, spacer z kettlami i ćwczenia z piłką lekarską. Zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie wykonana w jak najkrótszym czasie wszystkie ćwiczenia. Nagrody podzielone są na dwie kategorie: kobiety oraz mężczyźni. Jest o co walczyć, ponieważ oprócz produktów od sponsorów, wyjazdu na Tydzień Metamorfozy z Chodakowską, czy zestawów treningowych, nagrodą główną jest czek na 5 tys zł.

My już nie możemy doczekać się tego majowego weekendu. Fitness Biznes jest patronem medialnym wydarzenia.

Zdjęcia: Monika Mozgała/ Dorota Warowna

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ