Piłka nożna w najnowszym Fitness Platinium

Najpopularniejsza sieć klubów fitness w Małopolsce – Fitness Platinium – nie zwalnia tempa! Już na początku września zaplanowane jest otwarcie dziesiątego, największego klubu sieci i jednocześnie największego tego typu obiektu w Krakowie.

Fitness Platinium świętuje w tym roku dziesięć lat działalności. Z tej okazji, 10 września, powstanie dziesiąty klub sieci. Jego powierzchnia to 4500 metrów kwadratowych, co oznacza, że swoim rozmiarem przewyższy dotychczas największy – Fitness Platinium przy ul. Bratysławskiej 4.

-Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu oddajemy do dyspozycji naszym Klientom zupełnie nowy klub. Jest to trzypoziomowy, nowoczesny obiekt, w którym znajdzie się kilkanaście stref – mówi Bartosz Gibała, Prezes Zarządu spółki Platinium Wellness Sp. z o. o. i właściciel sieci Fitness Platinium.
W nowej lokalizacji znajdzie się bogato wyposażona siłownia, w tym strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn izotonicznych, strefa maszyn półwolnych, strefa ELEIKO® oraz strefa Oldschool (jest to strefa maszyn siłowych w aranżacji inspirowanej wystrojem siłowni z dawnych lat).

Miłośnicy treningu cardio z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni dwiema nowościami, jakie pojawią się w klubie. Oprócz tradycyjnej strefy cardio wyposażonej w bieżnie, orbitreki, rowery oraz schody, powstanie także strefa Eco Power oraz strefa Cinema Cardio. Eco Power to wyjątkowa przestrzeń, w której udowodniono, że trening w siłowni może sprzyjać środowisku. Każda maszyna w tej strefie podczas użytku wytwarza prąd zasilający. Z kolei Cinema Cardio to sala kinowa z dużym ekranem, gdzie podczas treningu będzie można obejrzeć najciekawsze kinowe produkcje.

 

-Od kilku lat obserwujemy coraz większe zainteresowanie aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia – dodaje Bartosz Gibała – Klient korzystający z usług, takich jak nasze, jest też coraz bardziej świadomy i wymagający. Przed właścicielami klubów fitness stoi zatem ogromne wyzwanie, by nadążać za postępującymi zmianami, nieustannie dopasowywać ofertę swoich klubów, dbać o wysoką jakość wyposażenia i jednocześnie zaoferować coś, co przyciągnie nowych Klubowiczów i zachęci ich do pozostania.

To, co zdecydowanie wyróżnia ten obiekt wśród wszystkich krakowskich klubów fitness, to dwa boiska do gry w squasha oraz boisko do piłki nożnej, a także strefa do gry w tenisa stołowego. W klubie nie zabraknie również strefy cross fitness z ponad 10-metrową klatką crossfitową, strefy funkcjonalnej z rozbudowaną klatką Octagon, strefy treningu personalnego, salki do stretchingu oraz treningu ABS, a także sali dla osób trenujących kalistenikę.
Panie odwiedzające nowy klub będą mogły bez skrępowania poćwiczyć w przestronnej strefie kobiet, w której znajdą sprzęt i akcesoria do treningu siłowego i funkcjonalnego, a także bieżnie, rowery oraz rolleny do masażu ciała. Nie zabraknie również zajęć fitness, w tym najpopularniejszych, takich jak: Zumba®, Pilates, TRX, Zdrowy kręgosłup czy Les Mills BODYPUMP®.

-Po treningu będzie można zrelaksować się w saunie suchej – oddzielnej dla kobiet i mężczyzn – albo w fit barze. Do dyspozycji klientów będzie także przestronny parking przed budynkiem.
Obiekt zostanie przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Jego wnętrze zostało utrzymane w nowoczesnym stylu, a każda ze stref zaplanowana tak, aby korzystanie z klubu było przyjemne i komfortowe nawet przy dużej liczbie odwiedzających. Całość dopełnią graffiti na ścianach, nawiązujące do najbardziej charakterystycznych budowli Krakowa oraz panoramy miasta – podsumowuje Bartosz Gibała.

Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę promocyjną. W dniach 10-30 września 30-dniowy karnet OPEN do tego klubu będzie można zakupić w wyjątkowej cenie 59 zł. Więcej informacji na ten temat będzie można znaleźć na stronie www.fitnessplatinium.pl.
Sieć Fitness Platinium to część spółki Platinium Wellness Sp. z o. o. i lider na rynku fitness w Małopolsce. Swoją szeroką ofertą zajęć, bogatym wyposażeniem oraz profesjonalną kadrą instruktorską od dziesięciu lat przyciąga tysiące mieszkańców Krakowa, zachęcając ich do aktywności fizycznej. Z klubów Fitness Platinium mogą korzystać osoby posiadające aktywny karnet, a także użytkownicy kart Multisport, Fit Profit, Fit Sport oraz pakietów OK System.

Źródło: materiały prasowe Fitness Platinium

- REKLAMA -