Zostań sprzedawcą szczęścia

Wisienką na torcie sobotniej części Forum Fitness Biznes będą “Sprzedawcy szczęścia”. Cóż innego jak nie szczęście  właśnie sprzedajemy klientom w klubach fitness?

“Sprzedawcy Szczęścia” to symulacja wolnego rynku o doskonałej elastyczności, to gra warsztatowa, która pozwala na wspólne doświadczenie sprzedaży i kupowania dużej, nawet ponad 100-osobowej grupie.

W czasie gry uczestnicy bardzo intensywnie komunikują się ze sobą. Używają rysowania, rozmowy, uważnego słuchania, pytań, wystąpień publicznych, analizy danych z rynku. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować swój produkt do oczekiwań rynku. Albo, alternatywnie, wyznaczyć trend i zachęcić rynek do podążania za nim. Aby wygrać, trzeba skutecznie angażować innych w swoje działania i umiejętnie angażować siebie w działania innych.

Sprzedawcy Szczęścia to efekt powrotu do pierwotnego, głębokiego znaczenia modelu AIDA poszerzonego w książce „Gen Sprzedawcy”. Zrozumienia znaczenia
uważności i zaciekawienia. Umiejętności zauważenia i zaadresowania potrzeb. Jasnego zaproszenia do współpracy. Mówienia o swoich potrzebach i pomysłach. Słuchania potrzeb i pomysłów innych ludzi.

W czasie warsztatów rozegramy 2 gry, aby każdy z uczestników mógł przećwiczyć określone umiejętności i sprawdzić skuteczność zastosowanych narzędzi. Decyzje podjęte w trakcie rozmów z innymi graczami zaznacza się w aplikacji na swoim smartfonie. Komputer na bieżąco przelicza efekty decyzji wszystkich
graczy i pokazuje aktualne analizy. Po zakończeniu gry, Mistrz Gry (prowadzący) omawia zjawiska, które wystąpiły w czasie gry.

Grę poprowadzi Robert Zych, szef, trener, coach firmy szkoleniowej Kontrakt OSH. Aplikacja, którą posłużymy się podczas tego wyjątkowego warsztatu zostanie dopasowana do potrzeb naszej branży. O fachowe wsparcie w zdefiniowaniu grup klientów, ich potrzeb i celów poprosiliśmy Małgorzatę Burdziełowską, znany konsultant i ekspert branży fitness.

Gra rozpocznie się po porannej sesji warsztatowej i wczesnym lunchu i potrwa ok. 3-4 godzin.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ