Inteligentna siłownia – poznaj korzyści

Szukasz rozwiązań, które zapewnią korzyści tobie i twoim klientom? Inteligentna siłownia to coś, czym warto się zainteresować.

Poznaj SOLO Workout – system inteligentnych czujników, który pozwala na zbieranie danych treningowych z dowolnej maszyny stosowej, bramy albo cardio. Zebrane informacje przedstawiane są użytkownikom na ich smartfonach, by mogli lepiej zarządzać swoim treningiem. SOLO Workout pozwala na cyfryzację dowolnego sprzętu treningowego. Także tego znajdującego się w twoim klubie.

W odróżnieniu od zakupu nowych maszyn inteligentnych, system SOLO Workout daje możliwość digitalizacji siłowni bez wymiany sprzętu, co znacząco obniża wydatki związane z modernizacją klubu.

Twoja siłownia – jak SOLO Workout może pomóc?

  • Wyróżnisz się na tle konkurencji

Cyfryzacja wpłynie pozytywnie na atrakcyjność twojego klubu. Z SOLO Workout wszystkie informacje o treningu są automatycznie przesyłane do aplikacji mobilnej użytkownika. Pozwoli to nie tylko na śledzenie obecnego treningu, ale także na stały dostęp do historii wykonywanych ćwiczeń. Digitalizacja siłowni wprowadza także możliwość przeprowadzenia treningu półnadzorowanego. Podczas tego treningu trener będzie mógł śledzić ćwiczenia swoich podopiecznych w oparciu o dokładne dane treningowe SOLO.

  • Dowiesz się, które maszyny w twoim klubie cieszą się największą popularnością

Wykorzystanie inteligentnych czujników pozwala na zbieranie danych o eksploatacji maszyn treningowych. Wszystkie dane związane z maszynami prezentowane są w panelu administracyjnym twojego klubu. Dzięki temu podejmiesz decyzje biznesowe w oparciu o faktyczne zainteresowania klientów.

  • Inteligenta siłownia nie musi być droga

SOLO pozwala na modernizację siłowni bez wymiany maszyn. Stwarza to możliwość uzyskania nowych źródeł dochodu oraz zwiększenia atrakcyjności oferty przy relatywnie niskim koszcie integracji systemu.

Producent – www.soloworkout.com, więcej informacji – top-gym.pl/cyfryzacja-klubu/

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Cyfryzacja siłowni z SOLO Workout

- REKLAMA -